Kontaktujte nás: 773647822 | info@lekarum.eu

ZAJIŠTĚNÍ PRODEJE (NÁKUPU) LÉKAŘSKÉ PRAXE

Prodej (popř. nákup) vlastní lékařské praxe není úplně jednoduchá záležitost. V závislosti na právní formě praxe (OSVČ, SRO) se se musíte vypořádat s celou řadou výzev, jako je kvalitní smluvní dokumentace pro zajištění prodeje praxe, žádosti a oznámení na odboru zdravotnictví, jednání se zdravotními pojišťovnami, jednání s pronajímatelem, jednání s KHS, převody zaměstnaneckých smluv, apod. Celý prodej praxe je navíc proces, při kterém je potřeba dodržet řadu termínů a vyhnout se některým nástrahám.

Jsme toho názoru, že lékaři by se měli věnovat zejména vlastní odborné činnosti, tedy léčit, a ne ztrácet svůj drahocenný čas studováním zákonů a běháním po úřadech. V rámci naší služby vše vyřídíme za Vás. Zajistíme Vám kvalitní smluvní dokumentaci (smlouva o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouva), obstaráme pro Vás advokátní úschovu a kompletně za Váš převezmeme veškeré jednání s úřady, ZP a dalšími partnery Vaší praxe.

Součástí naší poradenské činnosti vůči klientům je také pomoc se stanovením optimální cenu jejich praxe a analýza různých možností prodeje.

Máme za sebou více než 50 případů po celé ČR, kdy jsme klientům pomohli prodat či koupit jejich praxi, a to v obou právních formách (SRO i OSVČ). Svěřte se bez obav do naší péče i Vy!

Obsah služby:

  • provedeme analýzu praxe a doporučíme optimální možnosti prodeje vč. stanovení ideální kupní ceny
  • zajistíme kvalitní smluvní dokumentaci pro zastřešení prodeje praxe (tzn. smlouva o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouva) + obstarání advokátní úschovy kupní ceny
  • vyřešíme úřady (krajské úřady / magistrát, hygienické stanice, rejstříkový soud)
  • zajistíme bezproblémový převodu smluv se zdravotními pojišťovnami na kupujícího
  • převezmeme jednání s dalšími subjekty o převodu smluv (pronajímatel prostor ordinace, pojištění odpovědnosti, praní prádla, odpad, úklid, apod.)
  • dořešíme převod zaměstnaneckých smluv
  • dořešíme další nezbytnou administrativu nutnou pro hladký a bezproblémový prodej praxe


Pro bližší informace o službě či domluvení úvodní schůzky nás kontaktujte na tel.: 773 647 822 či na e-mail: info@lekarum.eu