Kontaktujte nás: 773647822 | info@lekarum.eu

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZÁJEMCŮ O KOUPI PRAXE

Budete v blízké budoucnosti prodávat praxi a nechcete se o nic starat? Čeká Vás prodej praxe a nevíte, kde seženete svého nástupce? Nebo se Vám jen nedaří najít vhodného kupce?

Rádi Vám pomůžeme.

Zprostředkování zájemců o koupi praxe je právě ta služba, která pomáhá klientům vyřešit výše uvedené problémy. Pro to, abychom mohli začít s hledáním vhodných zájemců o koupi Vaší praxe, potřebujeme jen chvilku Vašeho času, během které zjistíme několik informací, které zajímají téměř všechny zájemce o koupi praxe.

Následně vše zaevidujeme a aktivně se vrhneme do hledání. Pro hledání zájemců využíváme různé zdroje a sítě, vč. vlastní sítě kontaktů. Hledání může trvat týdny, ale také měsíce, proto Vám doporučujeme řešit vše ideálně půl roku až rok před plánovaným prodejem.

Pokud nikoho nenajdeme, nic neplatíte. Nárok na naši odměnu vzniká až tehdy, kdy dojde k dohodě mezi Vámi (prodávající) a námi nalezeným zájemcem o koupi praxe (kupující).

 


Pro bližší informace o službě či zaevidování Vaší praxe do našeho systému nás kontaktujte na tel.: 773 647 822 či na e-mail: info@lekarum.eu