Kontaktujte nás: 773647822 | info@lekarum.eu

NAVÝŠENÍ KAPITAČNÍCH PLATEB

Víte, že Vaše ordinace může vydělávat více a Vás to nebude stát žádnou práci? Je to možné, stačí využít možnosti navýšení kapitačního bodu. Toto navýšení je garantováno, a to při vynaložení minimálního úsilí z Vaší strany!

Co naše služba obnáší?

o    Vytvoříme žádost o zvýšení kapitační platby, zpracujeme a shromáždíme veškeré potřebné dokumentace přiložené k žádosti

o    Podáme za Vás žádost

o    Zastoupíme Vás při vyjednávání s Ministerstvem zdravotnictví

o    Zastoupíme Vás při vyjednávání se zdravotními pojišťovnami

o    Poskytneme Vám poradenské a konzultační služby v průběhu zařizování žádosti

Co získáte?

Vyšší platby od zdravotních pojišťoven

Kapitační platba od každé pojišťovny, se kterou máte uzavřenou smlouvu, se zvýší o 1,- Kč ihned následující měsíc po získání potvrzení ze strany příslušných institucí.


Možnost získat rezidenční místo

Navýšení kapitačních plateb je prvním krokem díky kterému se můžete účastnit programu rezidenčních míst, tedy zajímavě dotovaného pracovního místa ve Vaší ordinaci.


Minimum úsilí

Pro zvýšení kapitační platby a v průběhu jejího navýšení není nutné nic vykazovat. Není potřeba se účastnit žádných speciálních vzdělávacích programů ani činit jiné kroky, které vyžadují Vaše úsilí či pozornost.


Chcete-li zvýšit příjem své ordinace, kontaktuje nás prosím na telefonním čísle 773 647 822 nebo pomocí formuláře. Rádi s Vámi toto téma probereme a společně zjistíme, kolik peněz Vám pomůžeme získat.

První nezávazná konzultace je zdarma.